Магазин вінілових та флізелінових шпалер з Німеччини

Товари та послуги

Вітрина

Про компанію

Каталог нашого інтернет-магазину на 80% складається з вінілових шпалер на флізеліновій основі, більшість асортименту яких – це спінений вініл. Весь товар на 100% німецького виробництва від лідера шпалерного ринку Німеччини – As Creation. Наша компанія спеціалізується на продукцію цієї фабрики з 2007 року. Ми маємо багатий досвід торгівлі цими шпалерами на ринку України та Києва, добре орієнтуємося у потребах покупців, асортименті бренду та знайомі з усіма плюсами та мінусами продукції As Creation. Тому наші компетентні продавці завжди готові надати вичерпну телефонну консультацію щодо будь-якої товарної позиції.

Основа товарного асортименту під брендом As Creation - це рельєфні та фактурні, вінілові шпалери, що миються. Вони бувають двох типів за матеріалами: обоі на флізеліновій основі, та на паперовій. І двох типів за технологією виробництва: спінений вініл або гаряче тиснення. Якісні характеристики цих підгруп товару значно різняться. Одні обоі більше підходять для спальні, дитячої кімнати підлітка, вітальні та зали. Інші переважно в кухні, передпокої та коридорі, офісі, ванній та шоурумі.

Давайте докладніше розберемося в особливостях різновидів вінілових шпалер, які ми продаємо, щоб Ви могли зробити правильний вибір, та зробити вдалу покупку.

Основа шпалерного полотна – це його зворотний бік, той, який спрямований до стіни, що обклеюється. Декоративна поверхня у всіх сучасних шпалер, що миються - завжди вінілова. Поліхлорвініл – це синтетичний полімерний матеріал, який виготовляється з нафти. Він недорогий у виготовленні, причому довговічний в експлуатації, не гниє, не розмокає, вважається світлостійким. Він дуже практичний у догляді, не боїться змочування, добре миється, стійкий до механічних пошкоджень та побутової хімії. З цього матеріалу виготовляється величезна кількість найрізноманітніших товарів для дому. Так, наприклад, сучасні білі віконні рами виготовляються із ПВХ. На сьогоднішній день це найпоширеніший матеріал у виробництві декоративного шару шпалер на всіх німецьких фабриках.

Переваги вінілових шпалер на основі флізеліну.

Традиційно як основу для вінілових шпалер виробники використовували паперове полотно. Це недорогий і якісний матеріал, який добре зарекомендував себе в Україні, і має позитивні відгуки покупців, але має ряд недоліків, яких виявився позбавлений флізелін.

Найбільш популярними серед покупців виявилися вінілові шпалери на на флізеліновій основі. Німецький виробник своєчасно оцінив перспективи флізеліну в шпалерному виробництві і зробив на нього ставку. Це досить міцний на розрив матеріал, у будівництві його навіть використовують у чистому вигляді при підготовці стін у новобудовах, оскільки завдяки своїй міцності він здатний запобігати появі дрібних тріщин на стінах у процесі усадки будинку. Сировина для виготовлення флізелінового матеріалу така сама, як і для паперу – целюлоза, що отримується з деревини. Відмінність від паперового виробництва в тому, що технологія обробки її дещо складніша і дорожча, тому і ціна його трохи вища, але вона дозволяє отримати матеріал за якістю порівнянний з тканиною. Флізелінові шпалери не розмокають від клею і не деформуються на стінах при висиханні. Вони здатні трохи тягнутися, що дозволяє на нерівній поверхні стягувати стики сусідніх смуг. Клеяться вінілові шпалери на флізеліновій основі в сухому стані, клей достатньо наносити тільки на поверхню, що обклеюється. Вони легші за вагою, ніж обоі з паперовою основою. Тому флізелінові шпалери можна поклеїти самостійно, без залучення майстрів, вартість яких часто досягає ціни матеріалу. У Німеччині покупці віддають перевагу саме такому товару, тому що в основному роблять декоративне оздоблення стін своїми руками. Вінілові шпалери на флізеліновій основі – продукт для креативних та творчих особистостей, які прагнуть вкласти у дизайн свого будинку не лише ідеї, а й свою працю. У каталогах нашого магазину вони становлять левову частку в асортименті товару.

Чому ми віддаємо перевагу спіненому вінілу.

Вінілова паста наноситься на флізелінову основу двома способами:

 • Шляхом її спінювання,
 • За технологією гарячого тиснення.

Спінений вініл м'який, на дотик нагадує гуму, він продавлюється пальцем. Давайте розглянемо, у чому цінність цієї технології для виробника, і на чому ґрунтуються позитивні відгуки покупця. Чому As Creation у своєму асортименті робить такий акцент саме на ці обоі.

 • Основна цінність такого декоративного шару у його естетичних та дизайнерських якостях, а саме у витонченій та красивій фактурі, структура якої з максимальною правдоподібністю може імітувати будь-який натуральний матеріал. Сучасні технології, що застосовуються As Creation, дозволяють наносити на шпалери не тільки малюнок, а й структурувати рельєфний принт, тиснення якого в найдрібніших деталях відповідатиме поставленому дизайнером завданню. Наприклад: флізелінові шпалери під цегляну кладку з фактурним спіненим принтом, мають таке тиснення декоративного шару, що він у найдрібніших деталях повторює об'ємні елементи реальної цегли та цементного розчину. Структурований спінений вініл дає можливість сформувати грані та тріщини, аж до найменших шматочків вапна або піщинок. Виходить дуже правдоподібний декор, який високо цінується німецькими та українськими покупцями та отримує багато позитивних відгуків. Спінений вініл добре себе показав у дизайнерських інтер'єрах: спальні, вітальні та зали, кімнати підлітка хлопчика чи дівчинки.
 • Вважається, що такі обоі дозволяють стінам «дихати». Флізелінове полотно, на відміну від паперу, дуже добре пропускає повітря. При спінюванні вінілової пасти також утворюються мікропори в її шарі, через які можуть проникати молекули газу. Тому обоі з декоративним шаром із спіненого вінілу та флізелінової основи визнані обмежено повітропроникними. При цьому пори у вініловому шарі настільки дрібні, що воду вже не пропускають, а значить їх можна клеїти на кухню, і навіть у ванну кімнату.
 • Завдяки помітній і добре вираженій структурі вінілові спінені шпалери здатні приховувати нерівності на стінах. На відміну від гладких рулонів без об'ємної фактури, які обтягують поверхню, що обклеюється, і навпаки проявляють огріхи будівельників. У Німеччині ця якість не є визначальною, але в реаліях України, судячи з відгуків наших клієнтів, це є великий плюс при виборі товару.
 • Спінений вініл, на відміну від гарячого тиснення, може тягнутися. Як уже говорилося вище, флізелінове полотно теж трохи тягнеться. На нерівних стінах поєднання цих двох матеріалів в одному виробі дозволяє при поклейці вручну скоригувати розходження швів. Часто буває, що з'єднання двох сусідніх смуг по всій довжині дотику то сходяться, то розходяться. Це відбувається внаслідок недостатньо якісно вирівняної будівельниками стіни. Шпалери зі спіненим вінілом та флізеліновою основою можуть пом'якшити цей недолік. Після розмокання полотна на стіні, легкими хлопками у бік стиків, що розходяться, можна підтягнути сусідні смуги.
 • Кількість вінілової пасти на таких рулонах значно менша, ніж на шпалерах гарячого тиснення вінілу, тому ці обоі легші на вагу (не більше 1,1 кг), а значить і працювати з ними, за відгуками майстрів простіше. Це важливий фактор, якщо Ви вирішили заощадити гроші на ремонті та обмежиться лише покупкою матеріалу, а поклеїти обоі на стіни вже самостійно.
 • Ще одним жирним плюсом цих шпалер, можна вважати відносно невисоку ціну та дуже широкий асортимент цього товару у продукції німецького виробника.

При виборі та купівлі таких шпалер слід звернути увагу і на недоліки спіненої технології. Адже для одних приміщень - це підходяща обробка, для інших не дуже.

 • Вони є, і насамперед, це слабка захищеність такого принта від механічного пошкодження, спінений вініл легко дряпається меблями та кігтями тварин.
 • Також на фактурній поверхні зі складним багатошаровим тисненням може затримуватися бруд та пил. Вимити її м'яким матеріалом буває важко, і іноді необхідно вичісувати забруднення зі структури щіткою. А як уже говорилося вище, при такому впливі декоративний шар можна подряпати. Виробник однозначно рекомендує мити спінені вінілові шпалери лише м'якою поролоновою губкою, без посиленої механічної дії.
 • Полотно з піною менш щільне і тому легше рветься, але поєднання такого вінілу з якісною флізеліновою основою цей недолік нівелює.

Враховуючи вищезгадані недоліки, при виборі шпалер для кухні, коридору та передпокою, офісного приміщення, можливо, є сенс звернути увагу на вінілові обоі гарячого тиснення, на флізеліновій основі. Для стін таких приміщень як спальня, спінений вініл, за відгуками покупців, напевно, оптимальний варіант, враховуючи декоративні властивості і відносно невисоку ціну товару, в порівнянні з німецькими шпалерами гарячого тиснення. Частка спіненого вінілу в асортименті каталогів нашого інтернет-магазину найбільша, є з чого вибрати.

Коротко про переваги купівлі шпалер у нас. Весь асортимент представлений у каталогах інтернет магазину «Німецький Дім» знаходиться на складі в Києві та Київській області. Тому нашим покупцям не потрібно чекати, поки покупку доставлять з Німеччини. До будь-якої точки України доставка поштою займає 1-3 дні. У Києві можливе самовивіз із магазину. Розсилку товару ми здійснюємо 7 днів на тиждень, без вихідних та свят. Працюємо на прийом замовлень з 7:00 до 23:00. У разі оформлення замовлення на сайті інтернет-магазину в неробочий час наш продавець обов'язково зв'яжеться з покупцем якомога раніше, щоб уточнити деталі заявки. Ціни шпалер в каталогах нашого сайту оновлюються щодня і є актуальними на момент оформлення покупки. Оплатити товар можна як онлайн, так і післяплатою при отриманні замовлення на пошті. На сайті Ви також можете ознайомитися з відгуками наших клієнтів, про магазин та товар, який ми продаємо.